Sport, Vesti

Užičani bez bodova na startu jesenje sezone

Posted: 17. avgusta 2015. u 09:39   /   by   /   comments (0)

U prvoj utakmici Prve lige Srbije pred oko osamsto gledalaca “FK Sloboda” je izgubila od “FK Bežanije” rezultatom 2:3 i tako propustila šansu da na početku jesenjeg dela takmičenja upiše prve bodove.
Strelci golova za domaći tim bili su Nebojša Vukojičić u 45. i Boris Milekić u 69. minutu, dok su golove gostiju postigli Nikola Lekić u 21. i 74. i Nenad Lukić u 65. minutu.
Sudije koje su delile pravdu na ovom meču su: Vladimir Bedeljković ( Jagodina ), a pomoćnici: Srđan Minić ( Rača ) i Nikola Miladinović ( Jagodina ). Žute kartone su dobili fudbaleri : Lazić, Vidić “FK Sloboda”, Gojković, Pantelić, Ivanović, Lekić i Stojanović “FK Bežanija”.

FK SLOBODA : Tasić Z. Nikola, Miličić ( Petrović ), Lazić, Vidić, Milekić, Tasić D. Nikola, Milanović, Dolmagić, Đorđević ( Jeremić ), Vukojičić, Ćosović (Ivković).
FK BEŽANIJA: Manojlović, Matović, Gojković, Pantelić, Ivanović, Lekić ( Stanimirović ), Lazarević, Yu Donggyu, Radić ( Jovanović ), Stojanović, Lukić ( Rudan ).

P.M. Izvor: FK Sloboda