Sport, Vesti

„Sloboda” donela tri boda iz Vranja

Posted: 23. avgusta 2015. u 08:56   /   by   /   comments (0)

Fudbaleri „Slobode ” u utakmici drugog kola Prve srpske lige na gostovanju u Vranju savladali su ekipu domaćina „Dinamo”, rezultatom 0:1. Strelac pobedničkog gola za „Slobodu” bio je Vukojčić u 46. minutu.
Tri boda koje je „Sloboda” obezbedila u Vranju omogućili su da se nađe na 8. mestu na tabeli Prve lige Srbiji. Na utakmici u Vranju Slobodina igra je okarakterisana sa „rezervisanim, pametnim fudbalom sa čekanjem šanse” a utakmicu su pre vremena , zbog povreda završili kapiten Milekić i Ćosović. Deset minuta pre kraja u očiglednoj šansi Jeremić nije iskoristio asistenciju za još jedan gol Užičana.

Na stadionu PK Jumko u Vranju prisustvovalo je oko 3 000 gledalaca.

Za Slobodu su nastupili: Tasić,Miličić,Marjanović,Milekić(Vidić),Babić,V. Đurić,Milanović,Dolmagić,Vukojičić,Đorđević(S.Đurić),Ćosović(Jeremić).

U sledećem kolu u subotu 29. avgusta od 19, 30 , „Sloboda ” je domaćin ekipi „Proletera”.

Izvor: FK Dinamo, FK Sloboda