Sport

Prvi među najboljima: Uspeh KK Užice na turniru u Čačku

Posted: 16. decembra 2019. u 18:21   /   by   /   comments (0)

Karate klub „Užice“ osvojio je prvo mesto u generalnom plasmanu na karate turniru “Čačanski pobednik” održanom u nedelju 15. decembra u Čačku, u organizaciji KK “Sloboda”. Za ovaj uspeh Užičana u konkurenciji od 30 klubova zaslužni su takmičari koji su svom klubu doneli 11 zlatnih, 5 srebrnih i 2 bronzane medalje.

U katama zlatne medalje osvojili su Oggnjen Zdravković, Nađa Trnavac, Sergej Kurćubić i Nikola Radović, druga mesta zauzeli Bogdan Janković i Nikola Filipović, dok su treća zauzeli Vuk Stevanović i Viktor Slavujević.

U borbama zlatne medalje osvojili su Jovana Pejić, Nikola Radović, Jovan Panić, Vuk Jelisavčić, Jovana Ćurčić, Aleksandar Despić i Luka Bakić, dok je Nikola Filipović zauzeo drugo mesto.

M.N./ Izvor i foto: KK Užice