Sport

Po penal na obe strane, ipak pobeda Jedinstva

Posted: 13. avgusta 2019. u 21:24   /   by   /   comments (0)

Utakmica drugog kola Opštinskog fudbalskog saveza Užice između ekipa Jedinstvo Putevi i Kotroman iz Mokre Gore na stadionu u Krčagovu završila se slavljem domaćina: 4:2 (3:1). Pobednički tim popularnih Putara bio je kompletiran delom iz omladinskog sastava, a valja napomenuti da je Kotroman tek nedavno startovao da pripremama za sezonu. Zanimljivo je da su dva gola na utakmici postignuta iz jedanaesteraca i to : Nedović u 40 minutu za ekipu Jedinstva i Nedeljković u 49. min. Golove su postigli i Mitrašinović u 3. i 25. minutu, Gavrilović u 73. za Jedinstvo, a pored pomenutog penala gol za Kotroman postigao je isti strelac, Nedeljković , u 7. minutu.
M.N.
Uslovi korišćenja: Internet sajt i svi tekstovi, logotipi, grafika, slike, audio materijal i ostali materijal na ovom internet sajtu (u daljem tekstu: Sadržaj), jesu autorsko pravo ili vlasništvo Portala Pasaž, ili su na internet sajt postavljeni uz dozvolu vlasnika ili ovlašćenog nosioca prava. Korišćenje Sadržaja, osim na način opisan u ovim uslovima korišćenja, bez pisane dozvole vlasnika Sadržaja je strogo zabranjeno. Portal Pasaž će zaštiti svoja autorska prava, svoja prava intelektualne svojine i ostala srodna prava, kao i druga prava, u najvećoj meri dozvoljenoj zakonom, uključujući i krivično gonjenje