Plus

Tri dana kragujevačkog Arsenal-a: 21.- 23. jun

Posted: 22. juna 2018. u 00:01   /   by   /   comments (0)

Arsenal Fest 08 počinje 21. juna na tri stejdža nastupima bendova Editors, The Kills, Marky Ramone’ Blitzkrieg, Dub Inc, Yu grupa i brojnih drugih, a do 23. juna sviraće i Jinx, Morcheeba, Kultur Shock, Enter Shikari, Disciplin A Kitschme, Plavi orkestar, Letu štuke, Let 3…

Na Main Stage-u Arsenala 21. juna nastupaju redom legendarna Yu Grupa, indi rok bend The Kills, post-pank Editors i francuska rege senzacija Dub Inc, dok na Garden Stage-u prve večeri slušamo hardkor Dishumanity, kultni KBO!, legendarnog bubnjara Marky Ramone-a, “šumadijske Ramones” Čovek bez sluha (ČBS), uvek provokativne Let 3 i Nikolu Vranjkovića.

Hor Viva Vox i provokativni hiphoperi Bad Copy pridružiće se 22. juna na Main-u zagrebačkim Jinx i Balkan pankerima Kultur Shock-u, dok druge večeri na Gardenu-u nastupaju pank rok Pogon BGD, Balkan-dens-pank bend Maika, domaći Irci Irish Stew of Sindidun, (Nikola Pejaković) Kolja, metal-pankeri Mortal kombat,  elektropop dvojac Nipplepeople i kultni rege Del Arno bend.

Arsenalov Main 23. juna ugostiće Plavi orkestar, pankrok-dramenbejs Enter Shikari, trip hop pionire Morcheeba i kultnu Disciplin A Kitschme, dok su završne večeri festivala na Gardenu eklektični bend Organizam, Propaganda 117, Straight Mickey and the Boyz,  kultne Letu štuke, reperi Stereo Banana, alternativni E-Play i Balkan soul pop muzičar Marko Louis.

Arsenalov Explosive DJ Stage biće prava poslastica za sve ljubitelje elektronske muzike, jer 21. juna nastupaju Markwood & Hunckie, Kristijan Molnar i NTFO, 22. juna Edib D, Nexie i Miguel Bastida, a 23. juna Battric & MIVU, Olivian Nour i Rossko.

 

21.6.

Main

21:15 – 22:30 YU GRUPA

23:00 – 00:15 THE KILLS

00:45 – 02:00 EDITORS

02:30 – 03:45 DUB INC

Garden

20:15 – 20:35 Pobednik Bunta

20:45 – 21:15 DISHUMANITY

21:30 – 22:15 KBO!

22:30 – 23:45 MARKY RAMONE

00:00 – 01:00 ČBS

01:15 – 02:30 LET 3

02:45 – 04:00 NIKOLA VRANJKOVIĆ

Explosive DJ.

23:00 – 00:30 Markwood & Hunckie (Kragujevac)

00:30 – 02:00 Kristijan Molnar ( Beograd)

02:00 – 04:00 NTFO ( Romania )

 

22.6.

Main

21:30 – 22:45 VIVA VOX

23:15 – 00:30 JINX

00:45 – 02:00 BAD COPY

02:15 – 03:30 KULTUR SHOCK

Garden

20:15-20:35 Pobednik Bunta
20:45 – 21:15 POGONBGD
21:30 – 22:00 MAiKA
22:15 – 23:00 IRISH STEW of SINDIDUN
23:15 – 00:15 MORTAL KOMBAT
00:30 – 01:30 KOLJA
02:00 – 02:45 NIPPLEPEOPLE
03:15 – 04:15 DEL ARNO BAND

Explosive DJ

23:00 – 01:00 Edib D ( Bosna i Hercegovina )

01:00 – 03:00 Nexie (Beograd)

03:00 – 05:00 MIGUEL BASTIDA (Spain)

 

23.6.

Main

21:30 – 22:45 PLAVI ORKESTAR

23:00 – 00:15 ENTER SHIKARI

00:45 – 02:00 MORCHEEBA

02:30 – 03:45 DISCIPLINA KITCHME

Garden

20:30 – 20:50 Pobednik Bunta
21:00 – 21:30 ORGANIZAM
21:45 – 22:30 STRAIGHT MICKEY AND THE BOYZ
22:45 – 23:45 PROPAGANDA 117
00:00 – 01:15 LETU ŠTUKE
01:30 – 02:15 STEREO BANANA
02:30 – 03:30 E-PLAY
03:45 – 05:00 MARKO LOUIS

Explosive DJ

00:00 – 02:00 Battric & MiVU ( Kosovska Mitrovica )

02:00 – 04:00 Olivian Nour (Romania)

04:00 – 06:00 ROSSKO (England)

Izvor i foto: Arsenal Fest, promo